Dabar svetainėje 306 svečiai ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
136341
Spalis 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Kviečiame dalyvauti ilgalaikiuose mokymuose „Programos „eTwinning“ projekto valdymo pagrindai pradedantiesiems“. 
Mokymų pirmasis kontaktinis susitikimas  vyks - spalio 11 d. 09.00-16.30 val. viešbutyje „Domus“,  Birutės g. 21, LT-59217 Birštonas
Seminaro kaina - 29 Eur. Programa akredituota, už mokymus galima mokėti mokymo lėšomis. Vietų skaičius ribotas. Užsiregistravę dalyviai nurodytu el. paštu gaus patvirtinimą apie sėkmingą registraciją, mokymų programą ir sąskaitą apmokėjimui.

Registracijos nuoroda-  https://bit.ly/3M7092l 

Mokymų trukmė 40 akad. val. (8 val. kontaktiniai mokymai, 8 val. nuotoliniai mokymai ZOOM platformoje, 24 val. savarankiško darbo ESEP platformoje).
Šie ilgalaikiai mokymai yra skirti ikimokyklinio, pradinio ir vidurinio ugdymo pedagogams pradedantiesiems „eTwinning“ platformos vartotojams, norintiems įgyti pagrindinius tarptautinio projekto valdymo įgūdžius virtualioje aplinkoje.  Mokymų turinys apima esminius projekto valdymo aspektus: projekto idėjos kūrimą ir partnerių paiešką, projekto įgyvendinimą, vertinimą ir rezultatų sklaidą.
Dalyviai išmoks efektyviai planuoti, organizuoti ir valdyti projektus, naudodamiesi „eTwinning“ platformos https://school-education.ec.europa.eu/ teikiamomis galimybėmis ir įrankiais. 

MOKYMŲ PROGRAMA  (2024 m. spalio 11 d. 09.00-16.30 val.)

I sesija. Įvadas. „eTwinning“ platforma ir jos funkcionalumas. Supažindinamas su „eTwinning“ platforma, jos paskirtimi ir galimybėmis. Pagrindinių „eTwinning“ funkcijų ir įrankių, kurie padeda valdyti projektus, pristatymas. Dalyvių registracija platformoje.

II sesija.  Projekto idėjos generavimas ir planavimas.

Inovatyvių projekto idėjų, atitinkančių tarptautinio bendradarbiavimo tikslus, generavimas. Projekto planavimo pagrindų, projekto tikslų nustatymas, veiksmų plano sudarymas ir laiko planavimas.

III sesija. Tarptautinių partnerių paieška ir atranka.

Efektyvių tarptautinių partnerių paieškos ir atrankos strategijos. Ryšių su potencialiais partneriais naudojantis „eTwinning Live“ platforma ir kitais kanalais, užmezgimas.

IV sesija. Projekto komandos formavimas ir vaidmenų paskirstymas.

Efektyvios projekto komandos narių vaidmenys bei atsakomybės. Bendradarbiavimo kultūros kūrimas tarptautinėje virtualioje aplinkoje.

V sesija. Projekto įgyvendinimo ir valdymo metodai.

Veiksmingi projekto įgyvendinimo metodai, veiklos organizavimas ir išteklių paskirstymas.  Bendravimo įrankiai ir metodai, kurie padeda efektyviai valdyti projektą virtualioje erdvėje.

VI sesija. Projekto stebėsena ir vertinimas.

Projekto pažangos stebėsena  ir rezultatų vertinimas. Projekto  vertinimo kriterijai ir metodai, kurie padeda objektyviai įvertinti projekto sėkmę ir numato tobulinimo galimybes.

VII sesija. Projekto užbaigimas ir rezultatų sklaida.

Projekto užbaigimas ir projekto pasiektų tikslų ir rezultatų sklaida, naudojantis komunikacijos strategijomis ir renginių organizavimu.

VIII sesija  Praktinių įgūdžių ugdymas atliekant grupines užduotis.

Po mokymų, dalyviams bus išsiųsti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai nurodytu el.paštu.

Pateikdami mokymų dalyvio registracijos anketą, sutinkate, kad mokymų organizavimo tikslais fotografuota medžiaga, informacija apie vykstančius mokymus bus skelbiama organizatorių interneto svetainėje, spaudoje ir (ar) kituose informavimo šaltiniuose, socialiniuose tinkluose konferencijos organizatorių veiklos viešinimo, žinomumo tikslu.

Mokymus veda lektorių komanda.

Išsamesnė informacija teikiama:

elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.telefonu +37067103505 (Audronė)