Dabar svetainėje 245 svečiai ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
88116
Vasaris 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Mokykloms ir ikimokyklinėms įstaigoms tenka aktyviai dirbti su agresyviais, hiperaktyviais ir t. t. vaikais ir paaugliais švietimo įstaigose. Kyla klausimas, kaip gerai atlikti šį darbą, kokius naudoti metodus, pratimus? Tai sužinosime seminare. Mokysimės konkrečių pratimų, kurie padėtų valdyti situaciją pamokose ir edukaciniuose užsiėmimuose. 
Seminare išmoksite skirtingų pratimų, skirtų  agresyviems, hiperaktyviems, nerimaujantiems ir t. t. vaikams. Mokysitės juos integruoti į pamokas ir edukacinius užsiėmimus. Seminaras praktinis.

Mokymų programos „Vadovo kūrybinė laboratorija. Pozityvių nuostatų formavimas" turinys grindžiamas realia parama, sudarant sąlygas tobulėti mokyklų vadovams, mokytojams, įgalinti juos asmeniniam veiksmingumui ir meistriškumui, strateginiam mąstymui ir pokyčių valdymui, strateginiam švietimo įstaigos valdymui, lyderystei mokymui(si).
Programos tikslas - sudaryti sąlygas švietimo įstaigų vadovams, įvairių tipų švietimo įstaigų komandoms patobulinti turimas kompetencijas

Dirbtinio intelekto panaudojimas pamokose: galimybės ir iššūkiai.

2024 m. vasario 15 d. lektorė – Virginija Armanavičienė, Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcis centro dailės mokytoja ekspertė ir technologijų mokytoja, pristatė mokymus "Dirbtinio intelekto taikymas pamokose". Lektorė supažindino dalyvius su DI taikymo pamokose galimybėmis, išryškino dažniausiai iškylančius klausimus ir problemas, susijusias su DI taikymu, skatino mokytojus atrasti savitus DI taikymo būdus. Mokymų metu buvo pristatyti viešai prieinami dirbtinio intelekto įrankiai etikos, kalbų, matematikos, muzikos, dailės mokymuisi, pranešimų skaidrių rengimui, plagiato tikrinimui ir kt.

Mokymai vyko nuotoliniu būdu ZOOM platformoje.

Rugsėjo 21 dieną vyko kvalifikacijos kėlimo mokymai Jaunųjų miško bičiulių būrelius koordinuojantiems mokytojams. Mokymai skirti tobulinti ir praturtinti būrelių vadovų žinias bei kompetencijas. Šių metų programa buvo išties turininga!
🐦Ornitologas Gediminas Petkus pristatė iNaturalist ir iBirdNET programėles bei papasakojo, kuo jos gali praturtinti JMB veiklą bei paskatinti jaunųjų tyrinėtojų domėjimąsi gamta, paukščiais, augalais.
🔎 Donatas Stanionis, Žiežmarių gimnazijos biologijos mokytojas metodininkas, neformaliojo švietimo mokytojas papasakojo apie Geocaching (lobių paieška) programėlės naudojimą.

VŠĮ Kaišiadorių švietimo centras įgyvendino mokymų paslaugų sutartį  su Lietuvos kalėjimų tarnyba ir  organizavo seminarus, skirtus nuteistųjų ir suimtųjų socialiniams įgūdžiams lavinti laisvės atėmimo vietose.
Mokymų tikslas – formuoti asmens savęs pažinimo gebėjimus, teoriniu ir praktiniu aspektu padėti nuteistajam suprasti, kas turi įtakos jo skubiems ar ilgalaikiams veiksmams ir elgesiui. Nuo 2023 m. liepos 20 d. iki rugpjūčio 7 d. Kauno ir Pravieniškių 2-ajame kalėjimuose vyko praktiniai ir teoriniai užsiėmimai  nuteistiesiems temomis  „Mano tapatybė“, „Prisitaikymas prie pokyčių, motyvacija“, „Stereotipai ir klaidingi įsitikinimai". Juose dalyvavo 120 Pravieniškių bei Kauno kalėjimų nuteistųjų. Mokymus vedė lektorė Laura Petkevičiūtė-Jankauskienė.