Dabar svetainėje 20 svečių ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
116602
Liepa 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Spalio 20 dieną įvyko Valstybinių miškų urėdija ir Aplinkos ministerija inicijuoto tarptautinio konkurso „Jaunimas Europos miškuose“ respublikinis etapas, kurio tema – „Tvari miškininkystė“. 🌿
Konkurse dalyvavo 5 komandos, kurias sudarė 8-12 klasių mokiniai. Savo žinias apie tvarią miškininkystę bei Lietuvos ir Europos miškus demonstravo Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos JMB „Liepaitės“, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos JMB ekologinio klubo „Žuvėdra“, Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos

Kiekvienais metais Jaunųjų miško bičiulių būreliai teikia ataskaitas apie savo nuveiktus darbus ir dalyvauja Valstybinių miškų urėdijos ir Aplinkos ministerijos organizuojamame aktyviausių būrelių konkurse „Miško draugas“.
Šiais metais savo nuveiktais darbais pasidalijo gausus būrys Jaunųjų miško bičiulių: Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos JMB ekologinis klubas

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija vykdo „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą" bei kviečia pradinio ugdymo moksleivius ir mokytojus dalyvauti „Gerai daryk – maistą taupyk“ viktorinoje, skirtoje paaiškinti moksleiviams švaistomo maisto poveikį aplinkai, visuomenei, ekonomikai, o taip pat padėti keisti savo įpročius, atskleisti maisto vertę.

Kviečiame  3 – 18 metų amžiaus vaikus  ir jaunimą dalyvauti respublikiniame fotografijų konkurse „Gimtosios šalies atspindžiai-2020“.
Fotografijose gali būti fiksuotos įvairios Lietuvos gyventojų veiklos (poilsis, sportas, kultūra, darbas, mokslas ir t. t.), gamtos, miestų ar kito tipo gyvenviečių vaizdai. 
Kiekvienas autorius gali pateikti iki 3 fotografijų. Darbai priimami iki 2020 m. gruodžio 1 d. el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Siunčiant laišką būtina nurodyti darbo pavadinimą, autoriaus vardą, pavardę, amžių (kiek dalyviui metų), organizaciją (jeigu tokią atstovauja), telefono numerį, el. paštą (jeigu tai vaiko darbas, tai vieno iš jo tėvų kontaktus), vadovo (jei toks buvo) vardą, pavardę ir kontaktus. Kiekvieno failo pavadinime būtina nurodyti autoriaus vardą, pavardę ir failo numerį (jei jų yra daugiau negu vienas).