Dabar svetainėje 93 svečiai ir narių nėra

Straipsnių peržiūrėjimai
108915
Birželis 2024
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kviečiame pradinio ugdymo mokytojus, pavaduotojus ugdymui, vadovus į nuotolinę konferenciją „Geroji STEAM ugdymo patirtis  įgyvendinant eTwinning projektus pradiniame ugdyme, kuri vyks 2024 m. birželio 25 d. ZOOM platformoje.

Registracija https://bit.ly/3KroMph 

Konferencija skirta pradinių klasių mokytojams, pavaduotojams ugdymui, įstaigų vadovams, užsiregistravusiems portale https://school-education.ec.europa.eu/.

Konferencijos tikslas – sudaryti galimybę pradinių klasių mokytojams pristatyti eTwinning  projektus, kuriuose taikomi STEAM ugdymo principai, skatinti dalintis  gerąja patirtimi apie projektinės veiklos integravimo galimybes į ugdymo procesą.

Konferencijos uždaviniai:

  1. Pristatyti įgyvendintus arba įgyvendinamus „eTwinning“ projektus, kuriuose taikomi STEAM ugdymo principai, elementai, metodai ir pan.
  2. Pasidalinti gerąja skaitmeninių įrankių taikymo „eTwinning” projektuose patirtimi.
  3. Skatinti pedagogų ir vadovų bendradarbiavimą per pozityvią gerosios patirties sklaidą bei profesinės patirties refleksiją.

Registracija iki birželio 17 d. Užsiregistravę dalyviai ir konferencijos pranešėjai, nurodytu el.paštu gaus patviritnimą apie sėkmingą registraciją, o likus savaitei iki konferencijos - prisijungimo nuorodą ir programą.

 Pranešimų formos:

  • Individualūs pranešimai, atitinkantys konferencijos temą, tikslą bei uždavinius (10-15 min.).
  • Komandiniai pranešimai, atitinkantys konferencijos temą, tikslą bei uždavinius (15-20 min.).
  • Skaitmeninių įrankių techninių galimybių pristatymai įtraukiant dalyvius į praktines veiklas (15-20 min.).

 Renginys nemokamas. Dalyviai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, o pranešėjai ir pažymas apie skaitytą pranešimą.

 Vietų skaičius ribotas.

 Pateikdami konferencijos dalyvio paraišką, konferencijai dalyviai sutinka, kad konferencijos organizavimo tikslais fotografuota medžiaga, informacija apie konferencijos dalyvį (-ius) bus skelbiami organizatorių interneto svetainėje, spaudoje ir (ar) kituose informavimo šaltiniuose, socialiniuose tinkluose konferencijos organizatorių veiklos viešinimo, žinomumo tikslu.

 

Išsamesnė informacija teikiama elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.telefonu +37067103505 (Audronė) 

 

Iki pasimatymo!