Spausdinti
Kategorija: Mokymai
Peržiūros: 1019

Kviečiame 2020 m. rugpjūčio 21 d., antradienį,  14 val. dalyvauti kontaktiniame seminare „Programa „eTwinning“ – mokyklų bendradarbiavimui. virtualaus projekto rengimas: partnerių paieška, paraiškos pildymas ir įgyvendinimas”. 
Seminaro tikslas - skatinti pedagogus bendradarbiauti, kuriant nacionalinius „eTwinning“ projektus, taip plėtojant mokinių virtualaus bendradarbiavimo idėją.
Seminaro vieta - viešbutis „Domus", Birutės g. 21, LT-59217 Birštonas
Renginys skirtas: pedagogams, kurie nėra užsiregistravę www.etwinning.net portale.
Registruojantis į seminarą būtina nurodyti dalyvaujančio asmens REGISTRACIJOS NUORODA

vardą, pavardę, mokymo įstaigą ir elektroninio pašto adresą. Registracijos duomenys renkami ir tvarkomi tik su programos „eTwinning“ renginiais susijusiais tikslais. Registracija vyks iki rugpjūčio 14 d.
Dalyvių skaičius ribotas.

Renginys NEMOKAMAS. Sėkmingai išklausę pranešimus ir per 10 darbo dienų (po seminaro) užregistravę „eTwinning“ projektą dalyviai gaus DALYVIO PAŽYMĖJIMĄ.

 *Registracijos duomenys (asmens vardas, pavardė, mokymo įstaigos pavadinimas  ir elektroninio pašto adresas) renkami ir tvarkomi tik su programos „eTwinning“ renginiais susijusiais tikslais. Seminarai nemokami. Sėkmingai išklausę seminaro pranešimus ir per 10 darbo dienų (po seminaro) užregistravę „eTwinning“ projektą dalyviai gaus dalyvio pažymėjimą.